Magnetická rezonancia v Leviciach je pracovisko poskytujúce služby pacientom z celej Slovenskej republiky, ktorí potrebujú vyšetrenie na magnetickej rezonancii.

Pracovisko sídli priamo v budove NEMOCNICE s poliklinikou v Leviciach, ulica SNP č. 19.

Prístrojové vybavenie prešlo pred rokom zásadnou modernizáciou, aby sme udržali krok s vývojom technológií. Pracovisko magnetickej rezonancie MR Levice ponúka výhodné čakacie doby na vyšetrenie hlavy, chrbtice a brucha. Pacientom zo vzdialenejších lokalít, deťom a imobilným pacientom ponúkame možnosť dohodnúť si termín v závislosti od dopravy alebo ďalších následných vyšetrení. Ponúkame vyšetrenia s doprovodom – sprevádzajúca osoba môže byť počas vyšetrenia vo vyšetrovacej miestnosti spolu so svojím dieťaťom alebo blízkou osobou. Obrázky z vyšetrenia je možné dostať na CD nosiči okamžite po vyšetrení, popis nálezu je možné podľa dohody prevziať si osobne alebo ich posielame poštou.

Po dlhoročných skúsenostiach s touto technológiou môžeme povedať, že vyšetrenie magnetickou rezonanciou je bezpečné a poskytuje oveľa viac detailnejších obrazov ako iné zobrazovacie metódy, hlavnou výhodou tohto vyšetrenia je, že sa realizuje bez použitia ionizačného žiarenia, teda neznamená pre pacienta radiačnú záťaž, nedochádza ku ožarovaniu očí, reprodukčných orgánov, štítnej žľazy, nemá v porovnaní s röntgenovým  alebo CT vyšetrením negatívne účinky na organizmus. Vyšetrenie magnetickou rezonanciou je bezbolestné.

Poslal Vás lekár na vyšetrenie magnetickou rezonanciou?    

Objednajte sa na našom pracovisku na tel. čísle:  +421 36 3211 351          

Náš telefón zaznamenáva všetky hovory, takže aj v prípade, že sa nedovoláte alebo sa ozve odkazovač zostávajú telefónne čísla nevybavených hovorov v pamäti telefónu, všetky hovory vybavujeme v najbližší pracovný deň. Volať môžete kedykoľvek aj mimo ordinačných hodín, stačí prezvoniť alebo môžete zanechať odkaz na odkazovači. Pre zamestnaných poskytujeme termíny vyšetrenia mimo bežných pracovných hodín.     

Ponúkame aj možnosť objednať sa prostredníctvom emailu mrlevice@medicinanz.sk - napíšte nám svoje meno, telefónne číslo a čas, kedy Vám môžeme zavolať.  

Naše pracovisko magnetickej rezonancie má uzatvorené zmluvy o poskytovaní zdravotnej starostlivosti so všetkými zdravotnými poisťovňami v SR, to znamená, že u nás pacienti za vyšetrenie  neplatia.

Viac informácií o  našom pracovisku nájdete na našej webovej stránke www.magnetickarezonancia.sk/levice/